KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897310
nr 1489 7310
Johan Jacob Silvén
(1851-1924), Sverige
Oljemålning, Kustlandskap med hus. Signerad. Olja på duk, 20x52 cm, yttermått inklusive ram: 26x59
Johan Jacob Silvén, svensk bildkonstnär född 1851, död 1924 .
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:20:10
9/9 09:54:03
Johan Jacob Silvén
Läs mer om Johan Jacob Silvén